Starsze osoby cenią wysoką jakość produktów, lecz zwracają też uwagę na atrakcyjne promocje cenowe. To jednak nie jedyne powody, dla których tak chętnie wybierają krzesełko HomeGlide. Zobacz, jakie są jego atuty i poznaj szczegóły Wiosennej Promocji cenowej w firmie Windy Schodowe.

Krzesełko HomeGlide

Z poniższego artykułu dowiesz się m.in.:

  • co można zrobić, żeby kupić tanie krzesełko schodowe HomeGlide w jeszcze korzystniejszej cenie,
  • kiedy zakup 2 krzesełek schodowych może być tańszy od kupna 1 windy,
  • po jakim czasie możesz zacząć korzystać z windy schodowej.

Krzesełko schodowe HomeGlide – praktyczna winda do domu i bloku

Domowa winda schodowa umożliwia osobom niepełnosprawnym oraz starszym bezpieczne pokonywanie schodów i prowadzenie aktywnego trybu życia. Prostoliniowe krzesełko HomeGlide wyróżnia się intuicyjną obsługą – może być sterowane za pomocą pilota lub przycisku umieszczonego na podłokietniku.

Jest uniwersalne, ponieważ pomimo niewielkich rozmiarów może transportować osoby ważące 125 kg lub nawet 146 kg (w wersji rozszerzonej). A dzięki wygodnemu oparciu, podnóżkowi oraz podłokietnikom oferuje użytkownikom komfort przemieszczania się pomiędzy piętrami – w pozycji siedzącej i bez żadnego wysiłku.

Krzesełko HomeGlide jest też wyposażone w czujniki, które wykrywają przeszkody na szynie jezdnej i natychmiast zatrzymują windę, aby uniknąć kolizji. To wszystko sprawia, że polscy seniorzy chętnie zamawiają montaż taniego krzesła na schody w swoich domach oraz blokach.

Dlaczego warto wybrać krzesełko HomeGlide?

Wysoka jakość i komfortowe rozwiązania to jednak nie jedyne powody, dla których tak wiele osób wybiera krzesła do transportu niepełnosprawnych HomeGlide. Istotna jest także atrakcyjna cena urządzenia, będącego jedną z najtańszych wind tego typu w Polsce.

Klienci cenią sobie również bardzo szybki termin dostawy, ponieważ tanie krzesełko HomeGlide jest dostępne niemal od ręki. Dużym atutem minidźwigu jest również obracane siedzisko – wystarczy nacisnąć dźwignię, by siedzisko obróciło się o prawie 900, ułatwiając Ci bezpieczne opuszczenie krzesełka.

Obracane siedzisko w krzesełku HomeGlide zwiększa bezpieczeństwo i komfort wstawania z siedziska.

Ile kosztuje krzesło schodowe? Cena mile Cię zaskoczy!

Koszty zakupu i montażu krzesełka HomeGlide zależą od wielu czynników, lecz standardowo wynoszą ok. 9-10 tys. zł. To niska cena za odzyskanie samodzielności i komfort związany z bezpiecznym przemieszczaniem się pomiędzy piętrami własną windą, prawda?

Wydatki poniesione na zakup i montaż krzesełka HomeGlide mogą być jednak jeszcze niższe, jeśli:

  1. kupisz windę krzesełkową w pierwszym kwartale 2021 r. W ramach Wiosennej Promocji oferujemy nowe urządzenia już za 8 tys. zł. Skorzystanie z rabatu pozwoli Ci zaoszczędzić ok. 1 tys. zł;
  2. uzyskasz dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych ze środków PFRON, które sięga nawet 95% wartości inwestycji. Dzięki jego otrzymaniu zyskasz nawet ponad 8,5 tys. zł oszczędności.
Krzesełko dla seniora jest wyposażone w pas bezpieczeństwa i wygodny przycisk do sterowania ukryty w podłokietniku.

Czy wiesz, jaki jest 3. powód, dla którego oszczędni seniorzy wybierają HomeGlide?

Część właścicieli domów ze schodami dwubiegowymi zamawia montaż 2 tanich krzesełek prostoliniowych zamiast 1 windy schodowej krzywoliniowej. Dzięki temu zamiast płacić ok. 30 tys. zł. za krzesełko poruszające się po torze krzywym, ponoszą koszty zamykające się w granicach 16-17 tys. zł. Wybór krzesełek HomeGlide pozwala im więc na oszczędności rzędu 13-14 tys. zł.

2 krzesełka prostoliniowe HomeGlide na schodach zabiegowych to tańsza alternatywa dla 1 windy krzywoliniowej.

Porozmawiaj z naszym ekspertem o szczegółach dotyczących zakupu taniego krzesła na schody w okazyjnej cenie!

Dowiedz się więcej - zadzwoń do ekspertów z Wind Schodowych

FAQ

Na jakich schodach można zamontować krzesełko HomeGlide?

Windę schodową HomeGlide montujemy na schodach prostych. W niektórych sytuacjach zakładamy 2 prostoliniowe krzesełka dla seniora na schodach dwubiegowych (z podestem pośrodku) zamiast 1 krzesła krzywoliniowego. Takie rozwiązanie jest mniej komfortowe w użytkowaniu, lecz pozwala zaoszczędzić nawet 14 tys. zł.

Ile kosztuje najtańsze krzesełko schodowe?

Standardowa cena krzesełka HomeGlide wynosi ok. 9 tys. zł brutto. W ramach Wiosennej Promocji, która trwa do końca marca, obniżyliśmy tę cenę do ok. 8 tys. zł brutto.

Jak mogę obniżyć cenę krzesła do transportu chorych po schodach?

Aby to zrobić:

  1. kup krzesełko HomeGlide w Windach Schodowych w pierwszym kwartale 2021 r. i zyskaj 1 tys. zł oszczędności,
  2. zdobądź dofinansowanie na likwidację barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych ze środków PFRON. Dotacja z PCPR pomoże Ci obniżyć koszty zakupu i montażu nawet o 95%.
Dofinansowanie PFRON - lista MOPS-ów, MOPR-ów i PCPR-ów
Kliknij, aby pobrać szczegółowe informacje na temat krzesełka HomeGlide!