Schodołazy kroczące S-Max są produkowane w Niemczech przez firmę AAT. Umożliwiają pokonywanie schodów bez konieczności schodzenia z wózka inwalidzkiego. Spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa.

S-Max – praktyczne i uniwersalne schodołazy 

Znajdują zastosowanie w miejscach, o małej powierzchni. Bez problemu pokonują różnego rodzaju schody jak np. proste, zakręcające, wąskie oraz wykonane z dowolnego materiału. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych systemów jezdnych z łatwością pokonują też stopnie schodów o kącie nachylenia do 50 stopni. Zapewniają wysoki komfort jazdy pasażerowi i łatwość prowadzenia osobie obsługującej schodołaz.

Dlaczego warto wybrać schodołaz kroczący S-Max?

Dzięki kompaktowym rozmiarom schodołaz ten bez większych problemów pokonuje nawet najciaśniejsze i najbardziej kręte klatki schodowe. Wyposażony jest w duże pneumatyczne koła i umożliwia transport również na płaskim terenie (np. do samochodu).

Zalecamy wybór wersji, w której urządzenie jest dostosowane do konkretnego modelu wózka inwalidzkiego. Wersja ta wymaga jednak posiadania nowoczesnego wózka wyposażonego w szybkozłącza tylnych kół.

Schodołaz S-Max spełnia wszelkie wymagane normy europejskie i uzyskał certyfikat CE.

Dane techniczne
Udźwig 120 kg
Prędkość 8-23 stopnia/min. (płynna regulacja)
Maksymalna wysokość stopnia 22 cm
Ciężar podnośnika
18-23 kg (zależy od wyposażenia)
Wytrzymałość baterii Do 300 stopni (zależy od obciążenia)
Okres gwarancji 12 miesięcy
Opcje dodatkowe

Schodołaz sprzedawany ze specjalnym fotelikiem lub wózkiem inwalidzkim

Zdjęcia

Filmy
Schodołaz kroczący S-MAX