Zobacz windę, którą zabierzesz ze sobą do nowego domu!

Czy istnieje krzesło schodowe krzywoliniowe, z którego można korzystać nawet po przeprowadzce do nowego domu lub bloku? Teraz już tak! Dowiedz się, dlaczego jest to możliwe i poznaj nowe, zaskakujące fakty o krzesełku schodowym Otolift modul Air.

Ponowne wykorzystanie krzesełka schodowego Otolift modul Air

Czytając artykuł, dowiesz się:

  • kiedy warto wybrać windę krzesełkową, której lokalizację można zmienić,
  • jakie funkcjonalności ułatwią Ci życie podczas korzystania z windy z modułem Air,
  • dlaczego krzesło schodowe na schody kręte Otolift pasuje do eleganckich wnętrz.

Krzesło schodowe krzywoliniowe dla osoby starszej, które Cię zaskoczy

Otolift modul Air to niezwykle cicha i najbardziej komfortowa winda dla seniorów w Europie. Zaprojektowano ją z myślą o użytkownikach stromych i wąskich schodów krzywoliniowych o spiralnym, kręconym lub zabiegowym kształcie.

Krzesło schodowe na schody kręte
Krzesło Otolift modul Air pomaga seniorowi pokonać nawet bardzo wąskie schody.

Jest to jedyne krzesło schodowe na schody kręte, w którym zastosowano innowacyjną technologię „reverse drive”. Dzięki niej krzesło schodowe służące do transportu osób starszych może przemieszczać się po schodach tyłem, skutecznie pokonując wąskie bariery architektoniczne.  

W przeciwieństwie do innych krzesełek, Otolift modul Air wyposażono także w wygodny automatycznie składany podnóżek i bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa.

Zmiana lokalizacji windy krzesełkowej to nie problem!

Ze względu na uniwersalną konstrukcję szyny jezdnej oraz mechanizmu jezdnego przeniesienie krzesła schodowego z modułem Air jest bardzo proste. Dzięki temu możesz łatwo zabrać ze sobą krzesło schodowe na schody kręte, jeśli tylko zapragniesz zmienić swoje miejsce zamieszkania.

Nic też nie stoi na przeszkodzie, abyś korzystał z krzesełka Otolift w wynajmowanym domu lub wynajmował windę krzesełkową przez określony czas. Na przykład w sytuacji, gdy z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia schorowanego rodzica zechcesz zaopiekować się nim w swoim domu.

zmiana lokalizacji windy krzesełkowej
Eleganckie krzesełko schodowe Otolift modul Air może Ci towarzyszyć podczas przeprowadzki do nowego domu.

Krzesło schodowe na schody kręte przetrwa każdy remont

Zmiana lokalizacji windy krzesełkowej nie zawsze musi być jednak związana z przeprowadzką. Powodem demontażu krzesełka Otolift modul Air może być także gruntowny remont połączony z naprawą lub wymianą schodów.

W takiej sytuacji możesz swobodnie realizować prace budowlane, a po ich ukończeniu zamówić ponowne założenie windy dla seniora. Elegancki design urządzenia i szeroka paleta kolorów tapicerki do wyboru sprawią, że z łatwością dopasujesz windę do stylistyki odnowionego wnętrza.

Ponowne wykorzystanie krzesełka. Winda schodowa dla (nie jednego) seniora

Krzesełko do transportowania chorych po schodach może ułatwić życie nawet kilku osobom z grona Twoich krewnych i znajomych. Szerokie możliwości związane ze zmianą lokalizacji windy krzesełkowej sprawiają, że nie musisz jej wyrzucać, gdy przestanie być potrzebna. Po co miałbyś to zresztą robić, skoro z pewnością znasz kogoś, komu pokonywanie schodów sprawia problem?

Ponowne wykorzystanie krzesełka schodowego w nowym domu.
Bezawaryjne działanie krzesełka schodowego Otolift modul sprawia, że możesz je sprzedać lub ofiarować samotnemu seniorowi, gdy przestanie być potrzebne w Twoim domu.

Nieużywane krzesełko Otolift modul Air można ponownie wykorzystać w nowej lokalizacji, aby zapewniało bezpieczeństwo przemieszczania się po schodach kolejnemu seniorowi. To komfortowe urządzenie ma aż 3 lata gwarancji, lecz zachowuje sprawność jeszcze na długo po jej wygaśnięciu. Szkoda by więc było nie skorzystać z okazji, by podarować je lub odsprzedać jakiejś potrzebującej osobie, prawda?

Windy Schodowe - kontakt

FAQ

Czy podczas przeprowadzki mogę przenieść krzesło schodowe do nowego domu?

Tak, jeżeli wybierzesz krzesło schodowe na schody kręte Otolift Modul Air. Jest to jedyna tak uniwersalna winda dla seniora, której kawałki szyn jezdnych można wykorzystać podczas montażu na innych schodach. Przed przeprowadzką wystarczy więc zamówić brakujące elementy, by móc korzystać ze swojego krzesła schodowego w nowym domu. Pozwala na to także mechanizm jezdny, który pasuje praktycznie do wszystkich schodów. Ponadto krzesło schodowe krzywoliniowe dla osoby starszej Otolift z modułem Air nie występuje w wersji lewo- lub prawostronnej. Dzięki temu uniwersalność jego montażu stwarza jeszcze większe możliwości związane ze zmianą lokalizacji windy krzesełkowej.

Wynajem krzesełka schodowego dla seniora
Winda krzesełkowa Otolift modul Air to świetne rozwiązanie dla osób, które wynajmują dom.

Co wyróżnia krzesło schodowe na schody kręte Otolift modul Air?

Możliwość zamontowania na bardzo stromych lub wąskich schodach i niezwykle cicha praca to największe wyróżniki tego komfortowego krzesełka. Winda schodowa dla seniora Otolift modul Air jest także jedynym krzesełkiem schodowym krzywoliniowym, którego lokalizację można zmienić – np. podczas przeprowadzki. Urządzenie dostępne w ramach 3-letniej gwarancji porusza się po eleganckiej, bardzo cienkiej szynie jezdnej, której średnica wynosi zaledwie 6 cm. W trosce o komfort i bezpieczeństwo użytkownika producent wyposażył je m.in. w automatycznie składany podnóżek oraz bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa.

W jakich sytuacjach można ponownie wykorzystać krzesełko schodowe?

Możliwość przeniesienia krzesła schodowego  sprawdzi się m.in.:

– podczas przeprowadzki do nowego domu,

– w trakcie remontu wymagającego demontażu schodów,

– w przypadku osób wynajmujących dom,

– gdy pojawia się potrzeba przyjęcia pod swój dach starszych rodziców.