Krzesełko Otolift na szynie prostej

Krzesełka schodowe Otolift zostały stworzone dla osób starszych i niepełnosprawnych, aby pomóc im funkcjonować samodzielnie. Największą przeszkodą w swobodnym przemieszczaniu się bowiem bariery architektoniczne.

Otolift Jade

Krzesełko schodowe zaprojektowane specjalnie dla schodów prostoliniowych, które są umiejscowione wewnątrz budynku. Krzesełko posiada elegancką konstrukcję. Jest niezawodne i łatwe w obsłudze.

Szyna jezdna krzesła jest dosyć cienka, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca na schodach. Krzesełko posiada składane siedzisko, podnóżek oraz podłokietniki, co również przyczynia się do zmniejszenia ilości zajmowanego miejsca na schodach.

Posiada obracane siedzisko, dzięki czemu zapewnia wygodę podczas zsiadania oraz wsiadania na urządzenie. Sterowanie odbywa się za pomocą przycisku umieszczonego w podłokietniku lub za pomocą kaset przywoławczych umieszczonych na dole i na górze schodów.

Dane techniczne
Udźwig 130 kg
Moc 0,3 kW
Prędkość podróżowania Zmienna – maksymalnie do 0,15 m/s
Poziom głośności Poniżej 70 dB
Zasilanie 24V DC / 220V-230V ∼50Hz
Szyna Aluminiowa – malowana proszkowo
Sterowanie Joystick lub kaseta przywoławcza
Minimalna szerokość schodów 60 cm
Kąt nachylenia schodów 0° – 70°
Okres gwarancji 24 miesiące
Możliwe opcje w danym urządzeniu

Wymiary i kolory

otolift_wymiary_kolory

 

Zdjęcia

Filmy

Zakres cen

Cena używanego krzesła schodowego zależy m.in. od: długości schodów, materiału z jakiego zrobione są schody, miejsca montażu, ilość zakupionych jednocześnie urządzeń oraz usytuowania wewnątrz lub na zewnątrz.

Przy standardowych schodach drewnianych o długości do 4 metrów i miejscu montażu oddalonego od Warszawy nie więcej niż 100 km cena wynosi 5000-6000 zł. Do tego należy doliczyć koszty montażu wynoszące od 1000 do 1500 zł. Ogólne koszty mogą się zwiększyć, jeżeli krzesło należy zamontować na schodach dłuższych niż 4 metry lub miejsce montażu położone jest w znacznej odległości od siedziby firmy montującej.

Ceny są cenami netto – dla osób prywatnych należy doliczyć VAT 8%, a dla firm VAT 23%.

Powiązane pliki do pobrania

Broszura informacyjna dla krzesła schodowego na szynie prostej – model Jade firmy Otolift (621 kB)

Instrukcja obsługi krzesła schodowego Jade (8,9 MB)

Broszura informacyjna dla krzesła schodowego do użytku na zewnątrz budynków – model Onyx firmy Otolift (248 kB)

Jade – broszurka (1220,96 kB)

Jade – działanie (964,86 kB)

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail