Masz w domu sprawną, lecz niepotrzebną windę schodową? A może brakuje Ci środków na zakup nowego urządzenia? Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na jedno z tych pytań, to z pewnością zainteresuje Cię oferta skupu używanych krzesełek i platform schodowych. Sprawdź, co możesz w niej znaleźć.

Odsprzedaż windy schodowej

Z artykułu dowiesz się:

  • które modele urządzeń przyjmujemy do skupu wind schodowych,
  • jakie są warunki odsprzedaży używanego krzesełka schodowego,
  • w jakich sytuacjach warto odsprzedać windę schodową, która jest Ci nadal potrzebna,
  • dlaczego powinieneś rozważyć zakup używanego krzesełka lub platformy schodowej.
Platforma schodowa Logic Extreme
Jedynym modelem platformy schodowej dostępnym w skupie wind jest Extrema Logic.

Skup wind schodowych sposobem na oszczędności

Zarówno odsprzedaż krzesełka schodowego, jak i zakup używanego modelu pozwolą Ci zyskać dodatkowe środki lub zmniejszyć koszty inwestycji w likwidację barier. Skup urządzeń to świetne rozwiązanie dla osób, które wybierając krzesełko wiedzą, że za kilka lat przestanie im ono być potrzebne. Dzięki temu mogą już teraz zdecydować się na model, który w przyszłości będzie można bez problemu odsprzedać. Dobrym tego przykładem jest zastąpienie 1 krzesełka krzywoliniowego na schodach zabiegowych 2 urządzeniami prostoliniowymi Acorn. Dokonanie takiego wyboru pozwoli na późniejszą odsprzedaż zbędnych wind i zwrot części kosztów.

Prostoliniowe krzesełko schodowe Acorn
Odsprzedajemy i skupujemy również krzesełka schodowe Acorn.

Odkupienie krzesełka i platformy schodowej w praktyce

Firma Windy Schodowe skupuje tylko urządzenia prostoliniowe firm Acorn oraz Extrema Logic. Krzesełka schodowe i platformy krzywoliniowe są produkowane pod wymiar oraz kształt konkretnych schodów, dlatego nie nadają się do późniejszej odsprzedaży. Nie odkupujemy również podnośników pionowych. Im w lepszym stanie znajduje się Twoje krzesełko schodowe lub platforma, tym większą cenę będziemy w stanie zaoferować. Nie wykluczamy jednak także zakupu uszkodzonych urządzeń. Aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat, skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy.

Prostoliniowa platforma schodowa może zostać odsprzedana do skupu.
Przyjmujemy w rozliczeniu wyłącznie prostoliniowe krzesełka i platformy schodowe.

Odsprzedaż windy schodowej w rozliczeniu – warunki

Skup wind schodowych to ciekawa alternatywa również dla osób, które wcale nie chcą pozbywać się swojego urządzenia. Jeżeli od lat korzystasz z windy krzesełkowej, która uległa awarii i wymaga wymiany części niedostępnych już na rynku, rozważ odsprzedaż uszkodzonego modelu. Przyjmiemy go od Ciebie w rozliczeniu, oferując w zamian nowe krzesełko schodowe lub platformę w niższej cenie.

Krzesło ruchome na schody Acorn
Jeżeli chcesz zmniejszyć koszt inwestycji, wybierz 2 krzesła proste Acorn zamiast 1 krzywoliniowego.

Zalety używanych wind schodowych

Warto dodać, że urządzenia pochodzące z rynku wtórnego mają także wiele atutów, które nie ograniczają się tylko do niższej ceny. Wyróżniają się na przykład estetycznym wyglądem, który sprawia, że trudno je odróżnić od nowych wind schodowych. Niewątpliwą zaletą używanych krzesełek lub platform jest także ich całkowita sprawność, dzięki której będą Ci służyć przez wiele lat. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia są objęte gwarancją i trafiają do klientów dopiero po zregenerowaniu oraz dokładnym przetestowaniu przez naszych ekspertów. Wybierając jedno z nich, zyskujesz więc pewność, że jego użytkowanie będzie bezpieczne, a wybrana winda schodowa pozwoli Ci na skuteczną likwidację barier jeszcze przez długi czas.

Dowiedz się więcej - zadzwoń do ekspertów z Wind Schodowych

Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o szczegółach sprzedaży lub odkupienia używanego krzesełka schodowego bądź platformy.