Krzesełko schodowe HomeGlide to najtańsze na rynku urządzenie, które pozwala na bezpieczne pokonywanie schodów seniorom i osobom niepełnosprawnym. Zobacz, ile kosztuje w ofercie Wind Schodowych i co ma wpływ na jego cenę.

Tania winda domowa
Codzienne przemierzanie schodów nie musi już wiązać się z wysiłkiem i bólem nóg.

Z artykułu dowiesz się:

  • ile kosztuje najtańsze krzesełko schodowe,
  • czym różni się wersja Extra od standardowej,
  • w jaki sposób można jeszcze bardziej obniżyć cenę krzesła na schody HomeGlide.

Ekonomiczny sposób likwidowania barier

Krzesełko schodowe HomeGlide, zwane również krzesełkiem schodowym, służy do pokonywania schodów o prostym biegu. Produkuje ją renomowana holenderska firma ThynssenKrupp. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach:

  • podstawowym,
  • ulepszonym – Extra.

Wszystkie krzesła HomeGlide umożliwiają bezpieczne przemieszczanie się w pozycji siedzącej tuż nad stopniami. Poszczególne wersje różnią się jednak cechami, które wpływają na ostateczną cenę urządzenia.

WInda krzesełkowa HomeGlide to najtańszy rodzaj domowej windy dla niepełnosprawnych.
Krzesło HomeGlide w ofercie Wind Schodowych to najtańsze urządzenie dźwigowe na polskim rynku.

Dlaczego warto wybrać krzesełko schodowe HomeGlide?

Krzesełko schodowe HomeGlide powstało z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych, które mają trudności z pokonywaniem schodów. Dzięki niemu możesz wygodnie oraz samodzielnie poruszać się po całym domu, bez ryzyka poślizgnięcia się na stopniach. Urządzenie, które porusza się po torze prostym, jest łatwe w obsłudze, a jego staranne wykonanie stanowi gwarancję bezawaryjnego działania przez wiele lat. Krzesełko schodowe jest dostępne od ręki, jego montaż i konfiguracja zajmują zaledwie kilka godzin.

Krzesło HomeGlide jest bezpieczne i wyróżnia się intuicyjną obsługą.
Pas bezpieczeństwa, sterowanie joystickiem i możliwość złożenia krzesełka to tylko niektóre zalety windy domowej HomeGlide.

Krzesło HomeGlide – charakterystyka

Winda schodowa zajmuje mało miejsca.  Dlatego więc zapewnia pozostałym domownikom swobodę w pokonywaniu stopni. Można ją składać, podnosząc siedzisko, podłokietniki oraz podnóżek, co pozwala dodatkowo zmniejszyć grubość urządzenia. W skład zestawu z krzesełkiem schodowym wchodzą: wagonik jezdny (napęd), siedzisko (krzesełko), szyna jezdna i ładowarka akumulatorów. Intuicyjny sposób sterowania urządzeniem jest możliwy dzięki wykorzystaniu pilota zdalnego sterowania lub joysticka. Aby istotnie zwiększyć Twoje bezpieczeństwo podczas przemieszczania się za pomocą krzesełka, producent wyposażył je w pas bezpieczeństwa, który ochroni Cię przed upadkiem. Wygodę schodzenia z siedziska zapewnia natomiast opcja jego obrotu na górnym przystanku.

Winda domowa HomeGlide – parametry

Prędkość: poniżej 0,15 m/s
Napęd: zębatkowy
Zasilanie: 2 x 12 V
Maksymalne obciążenie: 125 kg (możliwość zwiększenia udźwigu do 146 kg)
Szyna: aluminiowa

Dowiedz się więcej - zadzwoń do ekspertów z Wind Schodowych

Krzesełko schodowe HomeGlide – wariant Extra

Wersja Extra wyróżnia się zaokrąglonymi podłokietnikami oraz możliwością wyboru koloru tapicerki. Montaż ulepszonego wariantu krzesełka pozwoli Ci cieszyć się eleganckim wzornictwem jeżdżącego fotelika, które z łatwością dopasujesz do wystroju swojego wnętrza. Korzystając z opcji HomeGlide Extra, możesz wybrać windę domową z automatycznie obracanym siedziskiem, które ułatwi Ci wstawanie z fotelika. Jeśli natomiast przed Twoimi schodami znajduje się niewiele przestrzeni, z pewnością ucieszy Cię możliwość zamówienia składanej końcówki szyny jezdnej.

Ile kosztuje winda schodowa krzesełkowa model HomeGlide
Obracane siedzisko pozwala na bezpieczne i wygodne schodzenie z krzesełka Homeglide.

Ile kosztuje winda schodowa krzesełkowa HomeGlide?

Koszt krzesełka prostoliniowego w wersji podstawowej wynosi ok. 11 tys. zł. Korzystając z oferty Wind Schodowych, zyskujesz pewność wyboru pełnowartościowego, i bez wątpienia najtańszego urządzenia HomeGlide na polskim rynku. Możesz dodatkowo obniżyć jego cenę, uzyskujac dofinansowanie na likwidację barier architektonicznych ze środków PFRON. Dzięki dotacji dla niepełnosprawnych, koszty zakupu i montażu krzesła HomeGlide mogą spaść istotnie nawet o 95%! Dowiedz się więcej o możliwości uzyskania dofinansowania, klikając tutaj.

Zobacz film pokazujący działanie krzesełka schodowego HomeGlide dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Skontaktuj się z ekspertami marki Windy Schodowe, by dowiedzieć się więcej o krzesłach HomeGlide.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerami tel.:

+48 692 44 94 74 | +48 698 132 056 | +48 606 686 002

i adresem e-mail:

zapytanie@windy-schodowe.pl