Krzesełko schodowe HomeGlide to najtańsze na rynku urządzenie, które pozwala na bezpieczne pokonywanie schodów seniorom i osobom niepełnosprawnym. Zobacz, ile kosztuje w ofercie Wind Schodowych i co ma wpływ na jego cenę.

Tania winda domowa
Codzienne przemierzanie schodów nie musi już wiązać się z wysiłkiem i bólem nóg.

Z artykułu dowiesz się:

  • ile kosztuje najtańsze krzesełko schodowe,
  • czym różni się wersja Extra od standardowej,
  • w jaki sposób można jeszcze bardziej obniżyć cenę krzesła na schody HomeGlide.

Ekonomiczny sposób likwidowania barier

Winda krzesełkowa HomeGlide, zwana również krzesełkiem schodowym, służy do pokonywania schodów o prostym biegu. Produkuje ją renomowana holenderska firma ThynssenKrupp. Urządzenie jest dostępne w dwóch wariantach:

  • podstawowym,
  • ulepszonym – Extra.

Wszystkie krzesła HomeGlide umożliwiają bezpieczne przemieszczanie się w pozycji siedzącej tuż nad stopniami. Poszczególne wersje różnią się jednak cechami, które wpływają na ostateczną cenę urządzenia.

WInda krzesełkowa HomeGlide to najtańszy rodzaj domowej windy dla niepełnosprawnych.
Krzesło HomeGlide w ofercie Wind Schodowych to najtańsze urządzenie dźwigowe na polskim rynku.

Dlaczego warto wybrać domową windę krzesełkową?

Krzesełko HomeGlide powstało z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych, które mają trudności z pokonywaniem schodów. Dzięki niemu możesz wygodnie oraz samodzielnie poruszać się po całym domu, bez ryzyka poślizgnięcia się na stopniach. Urządzenie, które porusza się po torze prostym, jest łatwe w obsłudze, a jego staranne wykonanie stanowi gwarancję bezawaryjnego działania przez wiele lat. Krzesełko schodowe jest dostępne od ręki, jego montaż i konfiguracja zajmują zaledwie kilka godzin.

Krzesło HomeGlide jest bezpieczne i wyróżnia się intuicyjną obsługą.
Pas bezpieczeństwa, sterowanie joystickiem i możliwość złożenia krzesełka to tylko niektóre zalety windy domowej HomeGlide.

Krzesło HomeGlide – charakterystyka

Winda schodowa zajmuje mało miejsca, dzięki czemu zapewnia pozostałym domownikom swobodę w pokonywaniu stopni. Można ją składać, podnosząc siedzisko, podłokietniki oraz podnóżek, co pozwala dodatkowo zmniejszyć grubość urządzenia. W skład zestawu z krzesełkiem schodowym wchodzą: wagonik jezdny (napęd), siedzisko (krzesełko), szyna jezdna i ładowarka akumulatorów. Intuicyjny sposób sterowania urządzeniem jest możliwy dzięki wykorzystaniu pilota zdalnego sterowania lub joysticka. Aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo podczas przemieszczania się za pomocą krzesełka, producent wyposażył je w pas bezpieczeństwa, który ochroni Cię przed upadkiem. Wygodę schodzenia z siedziska zapewnia natomiast opcja jego obrotu na górnym przystanku.

Winda domowa HomeGlide – parametry

Prędkość: poniżej 0,15 m/s
Napęd: zębatkowy
Zasilanie: 2 x 12 V
Maksymalne obciążenie: 125 kg (możliwość zwiększenia udźwigu do 146 kg)
Szyna: aluminiowa

Dowiedz się więcej - zadzwoń do ekspertów z Wind Schodowych

Winda krzesełkowa – wariant Extra

Wersja Extra wyróżnia się zaokrąglonymi podłokietnikami oraz możliwością wyboru koloru tapicerki. Montaż ulepszonego wariantu krzesełka pozwoli Ci cieszyć się eleganckim wzornictwem jeżdżącego fotelika, które z łatwością dopasujesz do wystroju swojego wnętrza. Korzystając z opcji HomeGlide Extra, możesz wybrać windę domową z automatycznie obracanym siedziskiem, które ułatwi Ci wstawanie z fotelika. Jeśli natomiast przed Twoimi schodami znajduje się niewiele przestrzeni, z pewnością ucieszy Cię możliwość zamówienia składanej końcówki szyny jezdnej.

Ile kosztuje winda schodowa krzesełkowa model HomeGlide
Obracane siedzisko pozwala na bezpieczne i wygodne schodzenie z krzesełka Homeglide.

Ile kosztuje winda schodowa krzesełkowa HomeGlide?

Koszt krzesełka prostoliniowego w wersji podstawowej wynosi ok. 9 tys. zł. Korzystając z oferty Wind Schodowych, zyskujesz pewność wyboru pełnowartościowego, lecz jednocześnie najtańszego urządzenia HomeGlide na polskim rynku. Możesz dodatkowo obniżyć jego cenę, uzyskujac dofinansowanie na likwidację barier architektonicznych ze środków PFRON. Dzięki dotacji dla niepełnosprawnych, koszty zakupu i montażu krzesła HomeGlide mogą spaść nawet o 95%! Dowiedz się więcej o możliwości uzyskania dofinansowania, klikając tutaj.

Zobacz film pokazujący działanie krzesełka schodowego HomeGlide dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Skontaktuj się z ekspertami marki Windy Schodowe, by dowiedzieć się więcej o krzesłach HomeGlide.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerami tel.:

+48 692 44 94 74 | +48 698 132 056 | +48 606 686 002

i adresem e-mail:

zapytanie@windy-schodowe.pl