Krzesełko schodowe Acorn A180 powstało w Wielkiej Brytanii z myślą o likwidacji barier w postaci schodów o skomplikowanym biegu. Wyróżnia je solidna konstrukcja i komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o tych niezawodnych krzesełkach schodowych dla seniorów!

krzesełko schodowe Acorn A180
Acorn A180

Krzesełko schodowe Acorn A180

Ta nowoczesna winda krzesełkowa porusza się po szynie krzywoliniowej. Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane z bardzo dużą precyzją. Powstało z myślą o pokonywaniu schodów krzywoliniowych, zabiegowych, krętych i wielopoziomowych. Porusza się po szynie mocowanej do stopni schodów. Może przewozić tylko jedną osobę, a jego obciążenie wynosi maksymalne 120 kg.

Budowa krzesełka Acorn A180

krzesełko schodowe Acorn A180

Krzesełko dla seniora ma w wersji standardowej obracane i składane siedzisko, składany podnóżek, pasy bezpieczeństwa oraz ładowarkę, która musi być podłączona na stałe do gniazdka elektrycznego. Zawiera też wbudowany system delikatnego startu i hamowania.

Dane techniczne krzesełka Acorn A180

Udźwig: 120 kg
Moc: 0,375 kW
Prędkość podróżowania: poniżej 0,15 m/s
Minimalna szerokość schodów: 75 cm
Kąt nachylenia schodów: 0°-58°
Sterowanie: joystick lub zdalne (za pomocą pilota)
Zasilanie: akumulatory Li-ION DC / 220V-230V ~50Hz
Typ napędu: zębatka
Szyna: aluminiowa

krzesełko schodowe Acorn A180
Krzesło do transportowania osób schorowanych i starszych po schodah

Cena krzesełka schodowego Acorn A180

Koszt zakupu zależy od wybranych opcji, lecz generalnie rozpoczyna się od 29 tys. zł brutto. Możesz dodatkowo obniżyć jego cenę, ubiegając się o dofinansowanie ze środków PFRON na likwidację barier dla osób niepełnosprawnych. Czas dostawy i montażu jest krótki w porównaniu z innymi urządzeniami.

Zobacz jak działa krzesełko schodowe Acorn A18

Krzesełko schodowe krzywoliniowe Acorn A180

Dowiedz się więcej - zadzwoń do ekspertów z Wind Schodowych