Krzesełko schodowe Acorn A180 powstało w Wielkiej Brytanii z myślą o likwidacji barier w postaci schodów o skomplikowanym biegu. Wyróżnia je solidna konstrukcja i komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o tych niezawodnych krzesełkach schodowych dla seniorów!

krzesełko schodowe Acorn A180
Acorn A180

Po pierwsze krzesełko schodowe Acorn A180

Ta nowoczesna winda krzesełkowa porusza się po szynie krzywoliniowej. Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane z bardzo dużą precyzją. Powstało z myślą o pokonywaniu schodów krzywoliniowych, zabiegowych, krętych i wielopoziomowych. Porusza się po szynie mocowanej do stopni schodów. Podsumowując może przewozić tylko jedną osobę, a jego obciążenie wynosi maksymalne 120 kg.

Po drugie budowa krzesełka Acorn A180

krzesełko schodowe Acorn A180

Krzesełko dla seniora ma w wersji standardowej obracane i składane siedzisko, składany podnóżek, pasy bezpieczeństwa oraz ładowarkę, która musi być podłączona na stałe do gniazdka elektrycznego. Podsumowując zawiera też wbudowany system delikatnego startu i hamowania.

Po trzecie dane techniczne krzesełka Acorn A180

Udźwig: 120 kg
Moc: 0,375 kW
Prędkość podróżowania: poniżej 0,15 m/s
Minimalna szerokość schodów: 75 cm
Kąt nachylenia schodów: 0°-58°
Sterowanie: joystick lub zdalne (za pomocą pilota)
Zasilanie: akumulatory Li-ION DC / 220V-230V ~50Hz
Typ napędu: zębatka
Szyna: aluminiowa

krzesełko schodowe Acorn A180
Krzesło do transportowania osób schorowanych i starszych po schodah

Po czwarte cena krzesełka schodowego Acorn A180

Koszt zakupu zależy od wybranych opcji, lecz generalnie rozpoczyna się od 33 tys. zł brutto. Możesz dodatkowo obniżyć jego cenę, ubiegając się o dofinansowanie ze środków PFRON na likwidację barier dla osób niepełnosprawnych. Czas dostawy i montażu jest krótki w porównaniu z innymi urządzeniami.

Zobacz jak działa krzesełko schodowe Acorn A18

Dowiedz się więcej - zadzwoń do ekspertów z Wind Schodowych