Likwidacja barier architektonicznych w domu zamieszkiwanym przez starsze osoby jest ważnym wydarzeniem zarówno dla seniorów, jak i opiekunów schorowanych rodziców. Jeśli właśnie zamówiłeś u nas angielskie krzesło schodowe Acorn, to możesz być pewien, że życie Twojej rodziny stanie się łatwiejsze. Masz teraz wiele powodów do radości. Poznaj je wszystkie, jeszcze zanim powitasz w domu naszą ekipę z nowym krzesełkiem dla seniorów!

krzesełko na schody acorn dla osoby starszej

Nie jeden, nie dwa, a 11 powodów do radości mają opiekunowie chorych rodziców, którzy zamówili krzesełko w firmie Windy Schodowe. I nie chodzi wcale o zalety płynące z użytkowania windy krzesełkowej tj. szansa na odzyskanie samodzielności i zwiększenie bezpieczeństwa seniorów. Co w takim razie sprawi, że Twój poziom zadowolenia niedługo wzrośnie? Sprawdź, czytając poniższą listę!

Zobacz, jak działa zewnętrzne krzesełko dla seniorów Acorn Superglide 130!

Powód 1: Niezawodne i dopasowane do Twoich potrzeb krzesełko Acorn Superglide 130.

Jeśli wybrałeś właśnie ten model windy, to możesz być pewien, że został on najlepiej dostosowany do Twojej sytuacji i oczekiwań. Dlaczego? Ponieważ firma Windy Schodowe stawia na uczciwą sprzedaż i fachowe doradztwo. Nasi konsultanci zawsze indywidualnie rozpatrują potrzeby klientów. Jeśli więc doradzili Ci wybór krzesełka Acorn Superglide 130, to znaczy, że właśnie ono najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Poza tym ten model jest przykładem naprawdę porządnej windy schodowej. Acorn – producent angielskich krzesełek, od wielu lat stawia na wysoką jakość swoich produktów. My także zwracamy na to uwagę, dlatego wybieramy najlepsze modele urządzeń na rynku i przywiązujemy dużą wagę do profesjonalnego montażu. O tym, że taka strategia jest słuszna świadczą dane – w 2019 r. nie odnotowaliśmy ani jednej reklamacji na krzesła Acorn dla seniorów!

acorn superglide 130
Krzesełko na schody Acorn dla osoby starszej – realizacja Wind Schodowych.

Powód 2: Tłumy zadowolonych klientów nie mogą się mylić.

Angielskie urządzenia do transportu osoby po schodach windą schodową wybiera najwięcej opiekunów spośród tych, którzy zaopatrują się w krzesełka schodowe w Polsce. Świadczy o tym m.in. ogromna liczba naszych realizacji. Najprawdopodobniej model Acorn Superglide 130 jest też najpopularniejszą i najchętniej kupowaną windą krzesełkową na świecie. Jej powstanie było efektem udoskonalania co najmniej 4 wcześniejszych wariantów urządzenia, m.in. Acorn Superglide 120, do którego nie są już produkowane części. Jeżeli nadal używasz tego modelu, zgłoś się do nas, aby skorzystać z preferencyjnych warunków wymiany używanego krzesełka schodowego na nowe.

krzesła acorn dla seniorów
Założenie 2 krzesełek Acorn jest często tańsze od montażu 1 windy schodowej krzywoliniowej.

Powód 3: Błyskawiczny czas realizacji zamówień na Acorn Superglide 130.

Ani się obejrzysz, jak krzesełko na schody Acorn dla osoby starszej pojawi się w Twoim domu! Dostępność urządzeń w magazynie sprawia, że możesz zacząć z niego korzystać nawet po 48 godzinach od pierwszego kontaktu z naszą firmą. Jest to możliwe dzięki ciężkiej pracy całego zespołu oraz naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu. To ono sprawia, że potrafimy zaproponować optymalne rozwiązanie i wycenę oraz ustalić kwestię montażu na podstawie zdjęć i rozmowy telefonicznej. Jeśli zależy Ci na szybkim montażu, powiedz nam o tym – poukładamy terminy w taki sposób, aby spełnić Twoje życzenie.

Transport osoby po schodach windą schodową nigdy nie był prostszy!
Krzesełko schodowe Acorn ułatwi Twojej mamie pokonanie schodów prowadzących do ogrodu.

Powód 4: 3 lata gwarancji na Acorn Superglide 130.

Niemożliwe? A jednak to prawda! Jako jedyna firma w Polsce udzielamy 3-letniej gwarancji na angielskie krzesło schodowe Acorn dla klientów indywidualnych. Dlaczego? Bo wierzymy w niezawodność tego urządzenia. Właśnie z tego powodu oferujemy najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej z wydłużonym okresem gwarancji w standardzie. Aby z niego skorzystać, wystarczy tylko użytkować windę zgodnie z instrukcją oraz regularnie ją serwisować.

krzesła acorn dla seniorów
Dzięki wybraniu optymalnej opcji montażu możemy zakładać krzesełka schodowe Acorn nawet na wąskich schodach, które u dołu są zwieńczone drzwiami.

Powód 5: Spośród wielu wariantów montażu wybierzemy najkorzystniejszy dla Ciebie.

Istnieją 4 podstawowe sposoby założenia krzesełka schodowego Acorn – na zewnątrz lub wewnątrz budynku oraz po lewej lub prawej stronie schodów. Ich wybór dostosowujemy zawsze do specyfiki miejsca, w którym ma się odbyć montaż. W niektórych sytuacjach rekomendujemy przymocowanie szyny jezdnej do ściany lub założenie szyny z zawiasem. A w przypadku likwidacji barier na schodach zewnętrznych, oprócz krzesełka Acorn przystosowanego do użytku zewnętrznego, dostarczamy pokrowiec chroniący przed wilgocią. Porozmawiaj z naszym ekspertem i wyślij nam zdjęcia schodów, aby dowiedzieć się, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Ciebie.

Krzesełko schodowe Acorn zapewni bezpieczeństwo Twojej mamie, która ma trudności z pokonywaniem schodów.

Powód 6: Dołączysz do grona zadowolonych klientów, którzy ocenili nas na 5.

Wiemy o tym, że warto sumiennie wykonywać swoją pracę i budować z klientami długofalowe relacje oparte na zaufaniu. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasi klienci czerpią satysfakcję ze współpracy z firmą Windy Schodowe. Świadczy o tym nie tylko pozytywny feedback, ale także 5 gwiazdek w opiniach na Google. Korzystając z naszych usług, dołączysz do grona osób, które są zadowolone z podjęcia decyzji o zamówieniu windy właśnie w naszej firmie.

opieka nad chorą matką
Krzesło na schody Acorn pozwoli Twojej mamie odzyskać samodzielność poruszania się po domu i umożliwi wyjście do ogrodu lub na spacer.

Powód 7: Potrafimy stosować niekonwencjonalne rozwiązania.

Wdrażamy je, aby krzesełka Acorn Superglide 130 pojawiały się wszędzie tam, gdzie osoby starsze skarzą się na problemy z pokonywaniem schodów. Choć maksymalna długość szyny jezdnej dla windy krzesełkowej wynosi 6 metrów, to możemy ją przedłużyć lub skrócić, jeśli zachodzi taka potrzeba. A w niektórych przypadkach jesteśmy w stanie założyć krzesełko z szyną o długości nawet 8 metrów. Jest to możliwe, ponieważ od wielu lat montujemy windy Acorn i znamy je na wylot. Tam, gdzie inne firmy widzą problemy nie do rozwiązania, my korzystamy z naszego doświadczenia i szukamy szans na likwidację barier.

jak pomóc osobie starszej pokonać schody
Krzesełko schodowe Acorn pozwala pokonywać stopnie w bezpieczny i komfortowy sposób.

Powód 8: Krzesełko Acorn pomoże Ci w opiece nad mamą przez 7 dni w tygodniu.

Jeśli nie mieszkasz ze swoimi starszymi rodzicami, możesz przestać się martwić o ich bezpieczeństwo podczas pokonywania schodów. Angielskie krzesło schodowe Acorn będzie dla nich dostępne codziennie, przez 7 dni w tygodniu. Można z niego komfortowo korzystać nawet 10 lub 20 razy dziennie, bo na tyle pozwalają akumulatory ładujące się pomiędzy zjazdami.

Powód 9: Montaż windy Acorn Superglide 130 trwa krócej niż sądzisz.

A konkretnie tylko 3-4 godziny w przypadku drewnianych i niezbyt długich schodów. Jeżeli schody zostały wykonane z metalu lub kamienia, to czas montażu może się wydłużyć do 8 godzin. Nigdy jednak nie potrwa dłużej.

najlepsze krzesełko schodowe dla osoby starszej
Z krzesełek schodowych można korzystać przez cały rok, także zimą. W przypadku montażu windy do użytku zewnętrznego udostępniamy specjalny pokrowiec, który ochroni ją przed wilgocią.

Powód 10: Będziemy dla Ciebie dostępni. Zawsze.

Firma Windy Schodowe zatrudnia tylko 9 osób, lecz każda z nich jest zmotywowana do pomagania klientom, gdy tylko tego potrzebują. To sprawia, że szybko odpisujemy na e-maile i odbieramy telefony nawet w weekendy. Niewielki zespół ma jeszcze jedną zaletę – pozwala nam optymalizować koszty i oferować usługi w cenach niższych niż konkurencja.

Powód 11: Jesteśmy stabilną firmą, z którą możesz się związać na wiele lat.

Firma Windy Schodowe istnieje na rynku już od ponad 10 lat. W tym czasie wyrobiliśmy sobie ugruntowaną pozycję, którą zamierzamy podtrzymywać przez kolejne dekady. Nawiązując z nami współpracę, zyskujesz więc pewność, że nie znikniemy nagle z rynku i będziemy nadal serwisować windy dla seniorów. A także realizować inne usługi z naszej oferty – montować krzesełka schodowe i pozostałe urządzenia, pomagać w odbiorach technicznych oraz naprawiać minidźwigi. Dlaczego chcemy to dalej robić? Ponieważ lubimy pomagać ludziom i patrzeć, jak ich życie zmienia się na lepsze dzięki likwidacji barier architektonicznych. Jeśli więc kupisz od nas krzesełko Acorn Superglide 130, możesz być pewien, że będziemy Cię wspierać tak długo, jak sobie zażyczysz.

Zamówienie krzesła schodowego Acorn w naszej firmie może zrewolucjonizować Twoje życie i ułatwić opiekę nad starszymi rodzicami. Już nigdy więcej nie będziesz musiał przenosić ich na rękach po schodach, co mogłoby skończyć się niebezpiecznym upadkiem. A jeżeli mieszkasz osobno, przestaniesz się zamartwiać, czy Twoja mama nie przewróciła się na stopniach, niosąc zakupy do domu. Zakup windy dla seniora w naszej firmie ma także dodatkowe zalety, których nie uzyskasz u konkurencji. Jeśli więc zamówiłeś u nas krzesełko Acorn Superglide 130 i właśnie czekasz na montaż, dziękujemy Ci za zaufanie i gratulujemy przemyślanej decyzji.

Dowiedz się więcej - zadzwoń do ekspertów z Wind Schodowych